O nas
Oferta
Historia
Statut
Misja
Działalność
Space Amici
Świetlica - wycieczki
Świetlica - imprezy
Świetlica - codzienność
Filmy
Teatr W Przejściu
Sławni ludzie w Amici
Obozy
Szkolenia
Archiwum
Kultura Drzwi do Wyobraźni
Bezpłatne mediacje
Twórczy z Amici
Tesco aktualności
Imprezy kulturalne Amici
Strefa Zachwytu AMICI
Program SBSS
Promocja Zdrowia
Promocja Poznania
Promocja Talentów
Projekt profilaktyczny
Projekt sportowy Amici
Stowarzyszenie
Pracownicy
Sponsorzy
Projekty
Kontakt
OPP
Promocja Talentów

Promocja Talentów 2010Projekt ten jest finansowany wyłącznie ze środków własnych Stowarzyszenia. Jest kontynuacją realizowanego programu z Promocji Miasta Poznania, który niestety nie został odnowiony umową z Urzędem Miasta Poznania w nowym roku kalendarzowym. Realizujemy go dzięki współpracy z Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. prof. Józefa Tischnera z os. Czecha i dzięki naszym wspaniałym sponsorom. Pracujemy z trzema grupami:
  • Literacką
  • Twórczą
  • Teatralną

Owocem tej półrocznej pracy są spektakle teatralne, wystawa plakatu grupy twórczej i konkurs literacki grupy literackiej, który rozstrzygnął się podczas Dnia Dziecka 10.06.2010r.
To praca warsztatowa uzdolnionej młodzieży, jej ogromne zaangażowanie i zapał, który udzielał się również prowadzącym.


Świętojanka w MDK nr 1


19.06.10r. wystąpiliśmy podczas Świętojanki w MDK nr 1, ul. Droga Dębińska, gdzie uzyskaliśmy ustne wyróżnienie od jury, w skład którego wchodzili aktorzy Teatru Nowego i Muzycznego z Poznania. Tego samego dnia rano wystąpiliśmy podczas Festiwalu Aktywnych Społeczności Lokalnych nad Wartą, organizowanego przez MOPR ratajski.

[.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg]


Piknik wiosenny grupy literackiej


Wiosna sprzyja natchnieniu, a szczególnie kontakt z przyrodą. Posmakowała tego grupa literacka, która warsztaty odbyła w terenie. Było twórczo i smacznie, bo jak na prawdziwy piknik przystało, były również smakołyki.

[.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg]


Konkurs Teatralny


Kórnik – Konkurs Teatralny – 07.06.10r. XI Przegląd Małych Form Teatralnych. Tutaj nastąpiła premiera naszego nowego spektaklu „Mama kwiatów”, do którego choreografię ułożył tancerz Pan Czesław Maciaszyk.

[.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg]


Występy w MDK nr 2


29.05.10r. wystąpiliśmy z nową etiudą taneczną, przygotowaną we współpracy z Panem Czesławem Maciaszykiem w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2, ul. Za Cytadelą. Była ona fragmentem większej całości. Wkomponowaliśmy się w spektakl przygotowywany w ciągu roku w ramach Klubu Instruktora Teatralnego przez aktorkę i reżyserkę Panią Teresę Gąsiorowską.

[.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg]


Wycieczka w podziemiach


Wycieczka grupy twórczej do podziemi Katedry, to było coś. Grupa Literacka zaś wolała twórcze inspiracje czerpać z natury.

[.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg]


"Eco moda"


W kwietniu Grupa Twórcza rozpuściła wodze wyobraźni tworząc niecodzienne stroje z odpadów. Powstała „Eco moda”, efekty są widoczne na zdjęciach i fantazja uczestników również.

[.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg] [.jpg]